Firma "Antidotum" istnieje od grudnia 2005 roku, ale nie znaczy to, że brak nam doświadczenia. Swoją siłę opieramy na wysoko kwalifikowanej i bardzo doświadczonej kadrze instruktorskiej.

 

W październiku 2014 roku NADANO NAM CERTYFIKAT "FIRMA GODNA ZAUFANIA"

 

- Nasi instruktorzy pływania i fitness są absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego i nauczycielami WF

-Ściśle współpracujemy z Open Mind Health and Fitness Idea School.

To stanowi gwarancję bardzo wysokiego poziomu prowadzonych zajęć. Dlatego możecie nam w pełni zaufać!

certfikat

PORTRET (10)

 

mgr Agnieszka Grzegorzyca - ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Raciborzu, na kierunku wychowanie fizyczne z surdopedagogiką (może uczyć dzieci niesłyszące), a następnie Uzupełniające Studnia Magisterskie na kierunku Wychowanie Fizyczne w AWF Katowice.

Jest instruktorem fitness i instruktorem pływania. Przez 6 lat pracowała jako nauczyciel WF-trener sportowej klasy pływackiej w SP5 w Rybniku. Prowadzi aqua-aerobik oraz nauki pływania.

Współpracuje ze szkołą instruktorów Open Mind Health&Fitness.

Zajęcia z Agą to duże wyzwanie dla każdego organizmu, niesamowicie urozmaicone zajęcia i eksplozja energii do fantastycznej muzyki: od ABBY i BoneyM, poprzez różne odmiany muzyki latynoskiej, po Polski Rock oraz rytmy Dance.

Prowadzi także kursy nauki i doskonalenia pływania dla dzieci w Boguszowicach.

mgr Damian Grzegorzyca - absolwent kierunku Wychowanie Fizyczne Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Jest instruktorem pływania i instruktorem rekreacji ruchowej w zakresie kulturystyki. Przez dziesięć lat pracował na pływalni MOSiR w Rybniku, początkowo jako ratownik WOPR, potem jako starszy ratownik WOPR i instruktor pływania.Przez 7 lat związany jako nauczyciel WF i trener pływania ze Szkołą Podstawową nr 5 i równocześnie przez 3 lata z Gimnazjum nr 1 w Rybniku Kilkunastoletnie doświadczenie skutkuje bardzo wysoką  skutecznością zajęć. Bardzo lubiany przez dzieci, chociaż jest bardzo wymagający.

Prowadzi nauki pływania dla dzieci i dorosłych.

 

PORTRET (6)

 

CREW (16)

Obecnie do naszego zespołu należą również:

- Hania  - instruktor pływania, instruktor fitness

- Natalia - instruktor fitness

- Alicja - instruktor fitness

- Agata - instruktor fitness

- Ola - instruktor fitness

- Wojciech Szulc - trener pływania

wojtekszulc