AQUA AEROBIK

Czym jest aqua aerobik?

Są to zajęcia w wodzie, które łączą cechy aerobiku, ćwiczeń siłowych oraz gimnastyki korekcyjnej. Dzięki systematyczności pozwala na zachowanie dobrej kondycji ciała oraz jej poprawę. Osoby cierpiące na schorzenia układu ruchowego lub po przebytych kontuzjach, mogą w ten sposób szybciej wrócić do zdrowia oraz zatrzymać pogłębianie się chorób genetycznych. Ze względu na wykonywanie ćwiczeń z wykorzystaniem oporu wody, jest to idealny sposób ma zrzucenie zbędnych kilogramów w bezpieczny dla naszego ciała sposób. Wysmuklenie sylwetki, poprawa kondycji, zmniejszenie cellulitu, zredukowanie stresu, to kilka podstawowych zalet, które odczujemy już po pierwszym miesiącu ćwiczeń.

Czy Aqua aerobik pozwala schudnąć?

Najczęstszym problemem, aby schudnąć jest brak mobilizacji do jakiejkolwiek aktywności fizycznej, ze względu na jej monotonnie i samodzielne treningi. Z pomocą przychodzi Aqua aerobik, jest idealnym przykładem na to, że zajęcia nie muszą być nudne. W miłej atmosferze w rytm muzyki, bardzo szybko zrzucisz zbędne kilogramy. Dodatkowo woda zapewnia mikro masaż całego ciała.

Aqua aerobik w ciąży?

Aqua aerobik, to jedna z najbezpieczniejszych form aktywności polecanych dla kobiet w ciąży. Ze względu na niższą wagę ciała w wodzie, Panie z rosnącym brzuszkiem, mogą zminimalizować bólach kręgosłupa. Jednocześnie ćwicząc w odciążeniu mogą wzmocnić ciało i zrelaksować się podczas zajęć w wodzie, jeżeli nie występują przeciwwskazania, mogą one ćwiczyć aż do 9 miesiąca. Istotną zaletą dla uczęszczania na zajęcia z Aqua aerobiku jest utrzymanie dobrej kondycji ciała, co przekłada się na pozytywny przebieg ciąży oraz na dalszy rozwój dziecka. Zajęcia w wodzie pozwalają w bezpieczny sposób kontrolować przyrost wagi w trakcie ciąży, natomiast po porodzie zapobiegają tworzeniu się cellulitu, żylaków oraz innych chorób skóry. Należy pamiętać, że ostateczną decyzję podejmie lekarz, który nadzoruje przebieg ciąży.

Aqua aerobik dla seniorów?

Ćwiczenia w wodzie potrafią być bardzo przyjemne, bezpieczne i rewelacyjnie wpływają na poprawę kondycji lub zachowanie jej, jak najdłużej. Ćwiczenia te są prostsze niż na lądzie, w związku z tym będą ona możliwe do wykonania większej liczbie osób. Seniorzy są częściej narażeni na wszelkiego rodzaju kontuzje, w związku z tym zajęcia w wodzie pozwalają na większy zakres ćwiczeń oraz pełną rehabilitację. Osoby starsze, już po kilku zajęciach poczują zwiększenie wytrzymałości, lepsze samopoczucie, poprawę układu oddechowego oraz ruchowego.

Co zabrać ze sobą na aqua aerobik?

Strój kąpielowy w którym czujemy się wygodnie i nie ogranicza nam ruchów, klapki, ręcznik, uśmiech i pozytywne nastawienie!

CENNIK – AQUA AEROBIK

Odbiorca: Monika Kazoń nauczymyplywac.pl
ING BANK ŚLĄSKI: 76 1050 1605 1000 0092 7288 2722
UWAGA – ZMIANA CENY KARNETÓW!!! od 02.01.2023 zmianie ulega cennik

 WAŻNE 

W tytule wpłaty prosimy podawać: basen, miesiąc oraz dzień tygodnia w którym odbywają się zajęcia a także numer telefonu kontaktowego, żebyśmy mogli na bieżąco wyjaśniać różne sprawy w razie zaistnienia takiej potrzeby.

Aqua Antidotum35,00 złcena standardowa    WEJŚCIE POJEDYNCZE  
Aqua Antidotum20,00 zł3 razy w tygodniu   Z RABATEM  
Aqua Antidotum21,50 zł2 razy w tygodniu   Z RABATEM  
Aqua Antidotum22,50 zł3 razy w tygodniu   BEZ RABATU  
Aqua Antidotum23,50 zł2 razy w tygodniu   BEZ RABATU lub 1 raz w tygodniu   Z RABATEM  
Aqua Antidotum25,50 zł1 raz w tygodniu   BEZ RABATU  

Przypominamy, że aby uzyskać rabat, należy płatności dokonać najpóźniej

 do 17 maja 2024 

Poniżej podajemy ceny karnetów na zajęcia na miesiąc CZERWIEC 2024

DZIEŃGODZINAILOŚĆ ZAJĘĆCENA
Środy21004x102 zł (po rabacie* 94 zł)
Piątki20004x102 zł (po rabacie* 94 zł)
Wpłata za 2 wybrane dni tygodnia:
Środy i piątki2100 20008x188 zł (po rabacie* 172 zł)

ZAPISY I PYTANIA

W razie zainteresowania naszą ofertą lub pytań prosimy o kontakt:

telefoniczny:

+48 516 130 101

mailowy:

biuro@antidotum.rybnik.pl

KONTAKT

Formularz zgłoszeniowy nauka pływania

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wybierz jedną z dostępnych lokalizacji.

Formularz zgłoszeniowy zajęcia aqua

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wybierz jedną z dostępnych lokalizacji.
Scroll to Top